Wieczory Kawalerskie

Wieczory kawalerskie w nocnym klubie Wyspa to szalona zabawa w gronie pięknych kobiet. Chcesz ostatni raz się zabawić, a może szukasz pomysłu na organizację wieczoru kawalerskiego dla przyszłego Pana Młodego – wstąp do nas.

Specjalizujemy się w organizacji wieczorów kawalerskich oraz imprez okolicznościowych.

Jeśli szukasz szalonej zabawy to nasz klub jest stworzony dla Ciebie – zapewnimy Ci miłą obsługę i niepowtarzalne atrakcje.

Jesteśmy pewni, że wieczór w Night Clubie Wyspa dostarczy niezapomnianych wrażeń zarówno Tobie jak i Twoim znajomym.

Night Club Riviera

Zapraszamy do ekskluzywnego klubu w Kaczorowie znajdującego się na głównej drodze pomiędzy Jelenią Górą a Wrocławiem. Gwarantujemy dobrą zabawę, niezapomniane wrażenia i gorącą atmosferę nasyconą erotyzmem. W towarzystwie naszych dziewczyn przeżyjesz niezapomniane chwile. W bogato zaopatrzonym barku na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Niepowtarzalna atmosfera, przestronne i eleganckie wnętrze z wygodnymi lożami zapewnią relaks i wspaniałą zabawę. Nasze dziewczyny i obsługa posługują się językiem niemieckim oraz angielskim.

Możesz być spokojny o swój samochód. Nad jego bezpieczeństwem czuwa system monitoringu oraz profesjonalna firma ochroniarska, a wysokie ogrodzenie zapewnia Ci całkowitą dyskrecję.