Fotobudka na wesele Katowice i fotobudka na wesele Poznań

Atrakcja weselna – fotobudka

Czy poprosić przyjaciela z aparatem fotograficznym o wykonanie zdjęć z uroczystości? Czy lepszy będzie profesjonalny fotograf? Już nie mówiąc o gościach weselnych z telefonami i tabletami. Jednak ostatecznie wygrywa fotobudka, w której każdy zaproszony wykona prakjycznie nieograniczoną liczbę zdjęć, całkowicie unikatowych, zabawnych i drukowanych od razu, w ciągu paru sekund.

Gdy trwają przygotowania do ślubu i zapada decyzja – fotobudka na wesele Poznań udostępnia wiele możliwości. Korzystne dla klientów oferty umożliwiają wynajem kabiny na godziny. Fotobudce towarzyszy doświadczony asystent dysponujący szalonymi gadżetami, takimi jak fantazyjne kolorowe okulary czy wesołe peruki.

Podobnie rzecz wygląda na południu kraju. Gdy państwo młodzi rzucają hasło fotobudka na wesele Katowice odpowiadają szeregiem ciekawych ofert. Piękne fotografie na najwyższej jakości papierze goście wydrukują już w trakcie przyjęcia, zapiszą na nośniku pamięci lub natychmiast udostępnią w sieci wszystkim zainteresowanym.