Najlepsze miejsca na wesele i wesele Wadowice

Wesele z przytupem

Moja przyszła żona jest bardzo wymagająca. Zwłaszcza jeśli chodzi o nasz ślub. Ma być full wypas. Zgadzam się. Kolejnych ślubów nie planujemy, więc chcemy naprawdę zaszaleć.
Najlepsze miejsca na wesele to naszym zdaniem hotele. Nie dość, że mają restaurację, w której wszyscy się bawią, to jeszcze dysponują pokojami, w których mogą wypocząć zmęczeni goście. Wszak następnego dnia poprawiny!
Nie możemy się zdecydować na żaden zespół muzyczny. DJ nas nie interesuje. Zapytamy menadżera hotelu, może on zna jakiś ciekawy zespół na wesela, a który być może i u nich już się prezentował.
Chcielibyśmy złożyć przysięgę małżeńską w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach. Dla mnie i narzeczonej Jan Paweł II jest wzorem, który staramy się naśladować. Fajnie byłoby zacząć nowe, wspólne życie od rodzinnego miasta papieża. Dlatego w takiej kwestii jak ślub, wesele Wadowice wydają nam się najlepszą opcją. Mam nadzieję, że znajdziemy tam kilka ciekawych ofert, abyśmy my i nasi goście zapamiętali dobrze nasze wesele na całe życie.