Organizując przyjęcie tak niezwykłe jak ślub powinniśmy obrać konkretną myśl przewodnią, dzięki której całe przedsięwzięcie będzie miało jednolity i spójny charakter. Organista na ślub dość często ostatnimi czasy zastępowany jest przez młode pary skrzypkiem. Choć rzeczywiście, gra na skrzypcach jest przepiękna i ceremonii zaślubin potrafi dodać niezwykłego charakteru, czasem warto pozostać przy klasyce, czyli organach. Ma to swój niezwykły klimat.

Jeśli marzy nam się romantyczny ślub odbywający się w letnie popołudnie pośród najbliższego grona rodziny i przyjaciół warto rozejrzeć się za przedmiotami takimi jak lampiony, aby wspólnie z gośćmi świętującymi z nami ten niezwykły moment puścić lampiony z życzeniami po zmroku.
Organizacja wesela wbrew pozorom nie jest trudnym zadaniem, o ile podejdziemy do całej sprawy rozsądnie i odpowiednio wcześniej. Nie jest konieczne planowanie wszystkiego z kilkuletnim wyprzedzeniem, jednak tak naprawdę im wcześniej zajmiemy się rezerwacją sali i terminów tym lepiej.