Dlaczego kobiety miałyby się uczyć sztuki uwodzenia i technik NLP?

Czym różni się uwodzenie w wykonaniu kobiet od tego, który stosują mężczyźni?

Jakich sposobów i technik NLP może się nauczyć każda kobieta na szkoleniu NLP, by podnieść swoje poczucie wartości i stać się atrakcyjną uwodzicielką?

W sobotnim dodatku do Głosu Wielkopolskiego (25.08.) ukazał się artykuł Karoliny Matysik na temat uwodzenia i sztuki stosowania NLP, pod intrygującym tytułem “Flirt z podręcznika”, który jest zapisem rozmowy z trenerem NLP Mirosławą Chlebowską.

Artykuł uchyla rąbka tajemnicy na temat uwodzenia z elementami NLP w wykonaniu pań i odpowiada na pytanie czy naprawdę kobiety potrzebują kursów, na których uczą się tej sztuki.

Jak wynika z artykułu, kobiet nie uczy się takich technik uwodzenia i NLP, jakich uczy się mężczyzn na kursach przeznaczonych dla nich, ponieważ atrakcyjność i uwodzicielska postawa u pań powstają w odmienny sposób. Kobiety rodzą się z umiejętnością uwodzenia, niektóre jednak w trakcie swojego życia doznają stłumienia, pewnego rodzaju zapomnienia. Czasem przyczyną jest wychowanie, wpojenie nieużytecznych przekonań, czasem jakieś zdarzenie, doświadczenie, które powoduje, że kobieta zatraca naturalną umiejętność i sposób bycia.
Więc to, co jest im potrzebne, by wykorzystać, jakby na nowo przypomnieć sobie tę wrodzoną umiejętność i by z ich wnętrza wydobyła się rasowa uwodzicielka, to odpowiednie przeprogramowanie umysłu za pomocą technik NLP oraz tej wiedzy z zakresu pracy mózgu, jaką oferuje hipnoza – zmiana przekonań na własny temat oraz na temat flirtu i zabawy, podniesienie poczucia własnej wartości oraz uwolnienie wewnętrznych naturalnych mechanizmów i umiejętności.

Jak twierdzi Mirosława Chlebowska, trener NLP, wystarczą dwa dni takiego szkolenia, by każda kobieta mogła zmienić swoją postawę, nauczyć się panować perfekcyjnie nad swoim stanami oraz podprogowych metod wywierania wpływu na mężczyznę. Dodaje też, że na swoich treningach NLP uczy dodatkowo nawiązywania zdrowych trwałych relacji z mężczyznami oraz umiejętności porozumiewania się z płcią przeciwną. Porozumiewania? Tak, tak! Przecież od dawna wszystkim wiadomo, że kobiety i mężczyźni pochodzą z różnych planet, prawda? Więc zrozumienie języka mężczyzn oraz poznanie tajników perswazji okazuje się bardzo przydatne w budowaniu dobrych relacji.