Cynkowanie galwaniczne to coś, czego nigdy się nie nauczę. Co prawda mój mąż tym się zajmuje już od kilkunastu lat, natomiast dla mnie to jest za trudne do pojęcia. Kilka razy byłam z mężem w jego pracy, aby popatrzeć na czym ona polega, lecz to nic nie dało. Myślę, że to jest praca typowo dla płci przeciwnej, czyli facetów.

Budownictwo to nie jest moja mocna strona, ale lubię je podziwiać na rynkach starych miast. Od dziecka sprawiało mi to frajdę. Chciałabym aby i moje dzieci podzieliły to zainteresowanie, ponieważ często z mężem robimy sobie wycieczki  poszukiwaniu takich wspaniałych widoków.

Moja siostra studiowała architekturę, zawsze kiedy się spotykamy rzuca kilka pomysłów na kolejne wycieczki, tak abyśmy mogli się wybrać z mężem. Jest niesamowita, strasznie jest zafascynowana swoją pracą, dlatego i nas potrafi odpowiednio zachęcić. Tylko nieliczne osoby w naszej rodzinie nie potrafią wykazać inicjatywy wyjechania z nami na jakąś wyprawę, na której możemy podziwiać nowe budownictwo…