Zastanawiając się jaki nawóz będzie najskuteczniejszy dla naszego pola czy ogrodu, nie należy zapominać o najlepszym nawozie organicznym, jakim niewątpliwie jest popularny kompost. Kiedyś był on otrzymywany w ogrodowych kompostownikach, obecnie jest produkowany przez wiele firm na skalę przemysłową.
Będąca częścią zakładów Ziemia polska kompostownia od wielu lat dostarcza na rynek nawozy organiczne, które niezmiennie cieszą się niesłabnącą popularnością i zaufaniem kolejnych pokoleń polskich rolników, którzy stosują je do swoich upraw, doceniając jaki wręcz zbawienny wpływ maja zdrowie i właściwy wzrost roślin.
Położona na terenie firmy Ziemia polska kompostownia jest jej najważniejszym i najbardziej dochodowym działem. To nie tylko nowoczesny zakład produkcyjny, ale i rozbudowana sieć laboratoriów, zatrudniających najwyższej klasy specjalistów, którzy prowadzą skomplikowane badania i testując coraz to nowe technologie, szukają jak najlepszych rozwiązań dla polskich rolników i ogrodników.